menuordersearch

قوانین ,

لگوی سایت
جستجو
(14)
(0)
قوانین

 

 توجه : محصولات پزشکی بیمارستانی فقط به بیمارستان ها وپزشکان فروخته میشود

 

«قانون مندی کسب و کار اینترنتی»

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت مرکزخریدپزشکی imedmall منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

مرکز خرید پزشکیimedmall برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و ... را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.واطلاعات کاربری مشتری نزد فروشگاه محفوظ می باشد . مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد ، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده مشتری می باشد و مرکز خرید پزشکیimedmall هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.imedmall.ir و ایمیل های ارسالی از جانب مرکزخریدپزشکی imedmall تنها با شماره و پست الکترونیک مندرج در سایت info@imedmall.ir قابل استناد بوده و هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه از طریق شماره پیامک و پست الکترونیک دیگر، فاقد اعتبار بوده و فروشگاه هیچ نوع مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی نماید.

 توجه : محصولات پزشکی بیمارستانی (به غیرازکالای سلامت خانگی ) فقط به بیمارستان ها وپزشکان فروخته میشود

ثبت و ارسال سفارش:

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است .همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

- با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

- خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت "پرداخت شده " درصف برسی و "ارسال شد" نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت مرکزخریدپزشکیهیچ گونه مسئولیتی ندارد.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

پشتیبانی:

ما در مرکز خرید پزشکیimedmall با پشتیبانی از ساعت 8 صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

برگشت کالا

- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک یا مسئول حمل و نقل کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده هرگونه عیب ،پارگی کیسه،آسیب دیدگی ،خرابی بسته بندی از قبول آن خودداری کند.

فروشنده مسئولیت معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

- کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات و کالا:

همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران در سایت مرکزخریدپزشکی imedmall قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت های مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات و کالاها در سایت مرکزخریدپزشکی imedmall یآشنا شوند. همچنین واحد خدمات مشتریان پاسخگوی هر گونه ابهام و سوال کاربران هستند.

 

ضمناهرگونه نظر گزارش و شکایت و پشتتیبانی 24 ساعته از طریق تماس تلفن مستقیم یا ارسال به پست الکترونیک یا تلفن مستقیم مدیریت مرکزخریدپزشکیimedmall با مشخصات ذیل امکان پذیرمیباشد.

arezaee135924@gmail.com

تلفن ویژه مستقیم مدیریت وپشتیبانی: 09126074430 ابوذر رضایی

 

 

لینک راهنما و نحوه خرید از مرکز خرید پزشکی imed mall

لینک ضمانت اصل بودن کالا درمرکزخرید پزشکی imed mall

لینک تماس با ما

لینک درباره ما